Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Fotbalový turnaj dětí

Fotbalový turnaj dětíDatum konání:
30.8.2014

FOOTBALL CLUB BEŇOV uspořádal v sobotu 30.8.2014 akci s názvem "fotbalový den mládeže''.

Za krásného počasí a před výbornou diváckou kulisou se představilo celkem 12 mládežnických týmů. Ve 13 hodin odstartoval šestičlenný turnaj starší přípravky boje ve dvou skupinách.Ve finále uspěl a první místo získal tým FK Kozlovice. Domácí tým,který v rámci turnaje odehrál vítězné mistrovské utkání s týmem Bělotína obsadil 4.místo. 

Po nich opět na dvou připravených hřištích začal od 16:30 čtyřčlenný turnaj. V semifinále FC Beňov odehrál mistrovské utkání s týmem Dolní Újezd. V dramatickém utkání o postupu rozhodly až penalty, ve kterých domácí neuspěli. Z celkového vítězství se radoval tým FC Želatovice, domácí obsadili 3.místo.

Výbornou atmosféru si užili ve vloženém exhibičním utkání naši benjamínci, kteří se utkali s klubem SK Stehelčeves (okres Kladno), který k nám přijel na dvoudenní návštěvu a jeho mužstva hráli na turnajích ve všech kategoriích. Hráči měli k dispozici během celého turnaje skákací hrad, bohatou tombolu a občerstvení. Děkujeme za podporu všem, kteří se na akci podíleli jak organizačně, tak sponzorskými dary.