Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality

Aktuality


Novější 1

Certifikát ISO 9001:2009

Naše společnost opětovně získala pro další období certifikát ISO 9001:2009.

certif ISO9001 - CZE.jpgSlévárna ovládla turnaj v malé kopané

Po roční odmlce místní fotbalový klub v sobotu 9.7.2016 opět uspořádal Turnaj spolků a firem, kterého se účastnili tradičně i naši zaměstnanci, kterým se podařilo úvodní ročník v roce 2012 dokonce vyhrát.

 V úvodním zápase kluci porazili tým Rybářů, doplněným o několik příznivců mysliveckého spolku. V druhém zápase vyhráli těsným rozdílem nad týmem Benfiky, složeným z internacionálů FC Beňov a doplněným dravým mládím. Další dva zápasy s žáky FC Beňov a týmem Sokolů si kluci užívali, oba zápasy zvládli a dokráčeli si pro celkové vítězství na turnaji.

 Tým slévárny reprezentovali: v brance Kubáč Jaromír, v poli Barták Milan, Beňa Michal, Bija Vladimír, Čierny Radim, Ďopan Michal (v prvním zápase pomohl Kubáč Jan)

IMGP0320.JPGIMGP0322.JPG

IMGP0339.JPGIMGP0351.JPG

 Foto: Rosťa OlehlaDokončené investice/dotace 2015

Během minulého roku naše společnost ukončila realizaci investičního projektu "Nové technologie pro společnost Č.O.B. slévárna s.r.o." který byl spolufinancován evropskými fondy v rámci Operačního programu Podnikání a inovace. 

V rámci projektu byly pořízeny nové technologické stroje a zařízení, které naši společnost posouvají dále k růstu kvality našich výrobků, efektivity výroby, úsporám energií a lepšímu pracovnímu prostředí pro naše zaměstnance.

  1. Kompresorovna s rekuperací tepla na TUV.
  2. Dvouramenný průběžný mísič. 
  3. Vstřelovací stroj na výrobu jader systém cold–box.
  4. Odsávací věž s odlučovačem včetně rozvodů potrubí.
  5. Plynová tavící pec s rekuperačním hořákem.
  6. Druhý stupeň mechanické regenerace formovací směsi.
  7. Zavážecí drážka vstřelovacích strojů na jaderně.
  8. Rekuperační jednotka, navázána na indukční tavící systém s rekuperací vzduchu.

 kompresorovna-foto 2.JPG01 07 15 083.jpg01 07 15 087.jpg01 07 15 078.jpg

IMG_6333.JPGIMG_6377.JPGIMG_6326.JPGIMG_6379.JPGPoděkování

Všem obchodním partnerům, zaměstnancům a přátelům, přejeme hodně štěstí, zdraví a pěkné prožití Vánočních svátků a šťastný nový rok.

Děkujeme za plodnou spolupráci v roce 2015 a těšíme se na spolupráci v roce 2016.Pamětní deska - Zemědělské muzeum Praha

Datum konání: 3. 12. 2014

Dne 3.12.2014 Jsme instalovali pamětní desku věnovanou Antonínu Švehlovi na Národní zemědělské muzeum v Praze.

Deska byla vyrobena pod záštitou Ministerstva zemědělství a bude odhalena dne 12.12.2014.

Je odlita z Bronzu a má rozměr 75x80 cm.Nohejbalový turnaj "Kutil Áda cup"

Datum konání: 6. 9. 2014

V sobotu 6.9.2014 se na beňovském fotbalovém hřišti uskutečnil obnovený ročník nohejbalového turnaje, dříve známého pod názvem Kutil Áda cup. Turnaje se zúčastnilo 7 trojic, kteří se utkali v jedné skupině zápasem každý s každým. Za slunečného počasí se tedy odehrálo celkem 21 zápasů a jako vítězové si putovní pohár odnesli hráči Filip Machač, Pavel Ceh a Michal Ďopan z týmu Odlitci, podporovaní slévárnou Č.O.B. Na druhém místě skončil Jolanda Team, díky lepšímu vzájemnému zápasu s Železnou pannou ze Vsetína, kteří byli třetí. Všichni účastníci si díky sponzorským darům odnesli bohaté ceny. Organizátoři děkují za podporu firmám Kutil cars service, Davaz Horní Moštěnice, Č.O.B. slévárna Beňov, TOMAS doprava, Štěpán Habčák zemní práce, Štěpán Habčák ml. demoliční práce, Obci Beňov, Hospodě Pod Topoly a fotbalovému klubu Beňov.Fotbalový turnaj dětí

Datum konání: 30. 8. 2014

FOOTBALL CLUB BEŇOV uspořádal v sobotu 30.8.2014 akci s názvem "fotbalový den mládeže''.

Za krásného počasí a před výbornou diváckou kulisou se představilo celkem 12 mládežnických týmů. Ve 13 hodin odstartoval šestičlenný turnaj starší přípravky boje ve dvou skupinách.Ve finále uspěl a první místo získal tým FK Kozlovice. Domácí tým,který v rámci turnaje odehrál vítězné mistrovské utkání s týmem Bělotína obsadil 4.místo. 

Po nich opět na dvou připravených hřištích začal od 16:30 čtyřčlenný turnaj. V semifinále FC Beňov odehrál mistrovské utkání s týmem Dolní Újezd. V dramatickém utkání o postupu rozhodly až penalty, ve kterých domácí neuspěli. Z celkového vítězství se radoval tým FC Želatovice, domácí obsadili 3.místo.

Výbornou atmosféru si užili ve vloženém exhibičním utkání naši benjamínci, kteří se utkali s klubem SK Stehelčeves (okres Kladno), který k nám přijel na dvoudenní návštěvu a jeho mužstva hráli na turnajích ve všech kategoriích. Hráči měli k dispozici během celého turnaje skákací hrad, bohatou tombolu a občerstvení. Děkujeme za podporu všem, kteří se na akci podíleli jak organizačně, tak sponzorskými dary.Exkurze dětí ze ZŠ U tenisu, Přerov

Datum konání: 13. 6. 2014

Dnes proběhla u nás na slévárně exkurze dětí 6. ročníku, Základní školy U tenisu z Přerova v rámci jejich cyklovýletu. Dětem a jejich doprovodu byla představena slévárenská výroba naší společnosti. Seznámili se s technologickými postupy a procesy ve slévárně a byl jim detailně vysvětlen a ukázán postup výroby odlitků z různých materiálů. Dětem se provoz slévárny velmi líbil. Hlavně proces odlévání, kdy na vlastní kůži pocítili žár tekutého kovu. Závěrem exkurze děti dostali malé občerstvení a drobné dárky. Ovšem jako vyvrcholení celé této akce bylo vyhodnoceno nachystané překvapení: Několik výstřelů z bronzového kanónu, který byl u nás odlit.

Akce proběhla úspěšně a přispěla k propagaci našeho zajímavého oboru, do kterého se poslední dobou mladí lidé zrovna nehrnou a doufáme že tyto exkurze přispějí ke zvýšení zájmu a výchově mladé generace pro slévárenské obory.Nová sila pro slévárnu

V areálu slévárny byla minulý týden naintalována nová velkoobjemová sila pro uskladnění recyklované pískové formovací směsi. Nová sila nám dodala firma GIFOS s.r.o. z Brna. Tato investice je důležitá  pro navýšení objedmu formovací směsi pro oba provozy naší slévárny a přispěje tak k dalšímu úspěšnému růstu naší společnosti.

 Memoriál Pavla Vrby v Přerově

Datum konání: 7. 9. 2013

Vůbec první florbalový turnaj pod záštitou FBC Spartak Přerov se uskutečnil v sobotu 7.9.2013 na přerovské sportovní hale TJ Spartak. Kromě florbalového zápolení šlo především o vzpomínku na průkopníka florbalu v Přerově Pavla Vrbu, který tragicky zahynul na podzim minulého roku.

Tato mimořádná událost si žádala zvláštní pozornost pořadatelů, kteří na turnaj pozvali šestici týmů, ve kterých Pavel během své bohaté kariéry působil. FBC Spartak Přerov při této příležitosti prohloubil spolupráci s naší slévárnou, jež se stala oficiálním partnerem celé akce a zhotovila jedinečné ocenění pro zúčastněné týmy v podobě bronzových pamětních plaket.

Více na  www.fbcprerov.czNovější 1